O NAS

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Pierwszy dom zbudowaliśmy w 2002 roku i od tamtego momentu nieustannie śledzimy zmiany, trendy i nowinki na rynku budowlanym. Wszystko po to, aby naszym klientom zaoferować najwyższej jakości usługi oparte na kompetencji, doświadczeniu i zaangażowaniu. Za nami setki zrealizowanych projektów małych i dużych oraz tyle samo zadowolonych klientów. 

Illustration

Jesteśmy ciągle dynamicznie rozwijającą się firmą

Skupioną na kompleksowych usługach budowlanych, remontowych i wykończeniowych. Do obsługi klienta podchodzimy profesjonalnie,  z szacunkiem, uwagą i bez pośpiechu. Dokładamy starań, aby stworzyć atmosferę współpracy, poszukać inspiracji, porozmawiać i  dokonać najlepszego wyboru. Twój dom jest Twoją wizytówką, dlatego warto oddać go w ręce profesjonalistów. A dla nas każdy klient jest ważny.

Posiadamy niezbędną wiedzę o najnowszych rozwiązaniach technicznych wykorzystywanych w budownictwie, dzięki czemu zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze. A przede wszystkim dobierzemy prawidłowe i trwałe rozwiązanie techniczne i materiałowe. Dbamy o jakość na każdym etapie, dlatego nie korzystamy z usług podwykonawców. Wszyscy fachowcy budowlani, którzy będą pracować nad Twoim projektem - elektrycy, hydraulicy, glazurnicy i inni robotnicy budowlani - to sprawdzeni pracownicy naszej firmy.

Zachęcamy do kontaktu również tych z Państwa, którzy potrzebują ekipy do tzw. zadań specjalnych, wykraczających poza zakres standardowego remontu. Mamy wiedzę, doświadczenie i możliwości techniczne, aby realizować trudne przebudowy.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby indywidualne jak i firmy, Wspólnoty i Spółdzielnie Mieszkaniowe.

Pozdrawiamy

Zespół BuildRefit Sp. z o.o.